Оглас од претпријатие Објавени: мај 31 2021 06:17

Namesten stan vo Blok 82

ЕУР

Објавени: мај 31 06:17
Прегледи: 398
Se prodava Stan Novogradba na 6 kat so lift pozadi Korner (Euro Petrol)
Stanot e opremen komplet.
Kvadratura: 86

Stanot go ima sledniov raspored:
-Hodnik
-Kupatilo
-Kujna i Trpezarija
-Dnevna so balkon
-Detska soba

-Parking pred zgrada
-Lift

*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076 42 11 42 (Olja)
072 257 445
070 381 888 (Elinor)

www.elinor.mk
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации