Оглас од претпријатие Објавени: апр. 11 2022 03:19

Nov stan duplex vo Blok 70

ЕУР

ЕУР
Објавени: апр. 11 03:19
Прегледи: 1660
Se prodava nov stan duplex na 5 kat bez lift vo Blok 70
Stanot se prodava so kujna komplet


Kvadratura: 153m2

Stanot go ima sledniov raspored:
-Hodnik
-Kupatilo
-Kujna i Trpezarija
-Dnevna soba so Balkon
- 1 Spalna soba
-2 Spalna soba
-3 Spalna soba
- Decka soba

-Parno niz celiot stan.
-Nadvoreshen parking

*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142
072/257-445
070/381-888

www.elinor.mk
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации