Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov Stan od 111m2 kaj stariot Tetovski Univerzitet

730 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNICON Вчера 10:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
UNICON

UNICON

19 Огласи во продавницата

DVOSOBEN stan vo nas Aerodrom 40-56m2 -
Nov Stan 102m2 od Ekluzivniot Kompleks Panorama 1 350 ЕУР
Nov Deloven Prostor 117m2 kaj sala Rasadnik 1 400 ЕУР
Nov Deloven Prostor 58.5m2 kaj sala Rasadnik 1 400 ЕУР
Се продава нов стан, во новоградба, со следните карактеристики:

• Квадратура - 111м2

• Кат - 5ти од 5

• Ориентација - запад

• Број на соби – 4

• Спална соба - 3

• Вселив – Да

• Паркет – Висококвалитетен паркет, храст

• Санитарија - Уникатна и современа санитарна галантерија

• Фасада - демит фасада, со изолација од 8см, одлична звучна и топлотна изолација

• Прозорци – ПВЦ со ефикасна топлинска и звучна изолација, 6-коморен систем со 3 дихтунг гуми и 4 сезонско стакло

• Лифт – да

• Блиндирана влезна врата - поврзана со домофон

• Автоматски врати - со далечински управувачи, за влез во подземните простории

• Парно - сопствено , потготвено за радиатор

• Гаража – Да, дополнително со доплата


линк до фотографија: https://ibb.co/hFQgX9Z

Контакт:
Дарко Гавровски
Тел. +38970394332
Email. [email protected]
Web. www.unicon.mk
UNICON
Изборот на нов дом може да биде лесен, кога имате вистински партнер. Ви помагаме да донесете правилна одлука. Ви нудиме дом, не објект. Ви го штедиме времето и ги цениме вашите желби. За нас секој клиент е посебен.
Visit our store page
Tetovo Show on the map
+38975453858
http://unicon.mk/
UNICON

UNICON

19 Огласи во продавницата
Nov Deloven Prostor 155,85m2 kaj sala Rasadnik 1 400 ЕУР
Nov Stan od 122m2 vo Blok 70 Tetovo 780 ЕУР
Nov Stan od 75.4 m2 vo Blok 70 Tetovo -
TROSOBEN stan vo nas. Aerodrom 53-107m2 -
Кон почеток