Оглас од претпријатие Објавени: јан. 06 2022 07:34

Nov stan od 130m2 na 3 kat

ЕУР

Објавени: јан. 06 07:34
Прегледи: 2
Prodaden!
stan vo zgrada novogradba na ul. ilindenska vo blizina na Helga.
Kvadratura: 130m2.
Kat: 3

RASPORED:
-Hodnik
-2 Kupatila
-Golema dnevna soba so Balkon
-Kujna so Trpezarija
-Spalna soba
-Spalna soba so Balkon
-Detska soba
-Garderober

Stanot e so cist imoten list,i moze da se vidi vo bilo koe vreme.

za podetalni informacii barajte na:
076/421-142
070-381-888
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации