Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov stan od 74m2 na 6 kat

35 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: * ELINOR * AGENCIJA ZA PROMET SO NEDVIŽNOSTI 01 фев. 15:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
* ELINOR *  AGENCIJA ZA PROMET SO NEDVIŽNOSTI
Odlicen stan na 1 kat vo blok 70 57 500 ЕУР
FENOMENALEN STAN na 2 kat FULL renoviran STROG CEN 42 999 ЕУР
Stan vo strog centar na 3 Kat 46 000 ЕУР
Nov stan od 53m2 48 990 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
За живеалиштето
Локација
Тетово
Prodaden!
stan vo Centar - Blok 70 posle amsm na 6 kat bez lift od 74m2
Stanot e nov.

Stanot go ima sledniov raspored:
- Hodnik
- Dnevna soba
- Kujna i Trpezarija
- Kupatilo
- Detska soba
- Spalna soba


*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142
072/257-445
070-381-888 (Elinor)

www.elinor.mk
* ELINOR * AGENCIJA ZA PROMET SO NEDVIŽNOSTI
ELINOR Agencija za promet so nedviznosti ELINOR REAL ESTATE AGENCY - raspolagame so najgolem izbor na nedviznosti vo zapadniot del na r.Makedonija,osobeno Tetovo. -Dokolku sakate da prodadete,kupite,ili izdadete pod naem bilo kakva nedviznost,tuka sme nie da go storime toa za Vas,na najbrz i najpovolen nacin za Vas.
Посетете ја нашата продавница
ul:Marshal Tito 120/1 Прикажи на мапата
076/421-142, 070 381 888 , 044/330-122
https://www.elinor.mk
* ELINOR *  AGENCIJA ZA PROMET SO NEDVIŽNOSTI
Nova kuka vo blizina na skolo Bratstvo Migjeni 159 990 ЕУР
Atraktiven Lokal od 22 m2 vo Centar na Tetovo 55 000 ЕУР
LOKAL VO STROG CENTAR  MOZE ZAMENA I SO KOLA 90 000 ЕУР
Nov stan od 53m2 48 990 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации