Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov Stan od 75.4 m2 vo Blok 70 Tetovo

Оглас од претпријатие Се продава од: UNICON Вчера 09:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
UNICON

UNICON

19 Огласи во продавницата

Objekt zgrada POGODEN ZA BIZNIS 249 999 ЕУР
GARSONJERA vo nas. Aerodrom 29-39m2 -
Nov Stan 102m2 od Ekluzivniot Kompleks Panorama 1 350 ЕУР
Cetvorosoben stan vo nas Madzir Maalo 101.2 m2 -
From
Store
Број на соби
Површина
Локација
Тетово
Се продава нов стан, во новоградба, со следните карактеристики:

• Квадратура - 75.4 м2

• Ориентација - северозапад-југ

• Број на соби – 2

• Спална соба - 1

• Фасада - демит фасада, со изолација од 8см, одлична звучна и топлотна изолација

• Прозорци – ПВЦ со ефикасна топлинска и звучна изолација, 6-коморен систем со 3 дихтунг гуми и 4 сезонско стакло

• Лифт – да
Контакт:
Дарко Гавровски
Тел. +38970394332
Email. [email protected]
Web. www.unicon.mk
UNICON
Изборот на нов дом може да биде лесен, кога имате вистински партнер. Ви помагаме да донесете правилна одлука. Ви нудиме дом, не објект. Ви го штедиме времето и ги цениме вашите желби. За нас секој клиент е посебен.
Visit our store page
Tetovo Show on the map
+38975453858
http://unicon.mk/
UNICON

UNICON

19 Огласи во продавницата
Nov Stan od 122m2 vo Blok 70 Tetovo 780 ЕУР
Nov Stan od 111m2 kaj stariot Tetovski Univerzitet 730 ЕУР
Nova Kuka od 261м2 169 000 ЕУР
Nov Stan od 38m2 kaj stariot Tetovski Univerzitet 730 ЕУР
Кон почеток