Оглас од претпријатие Објавени: окт. 14 2021 06:03

Nov stan vo Blok 70 na tret kat

ЕУР

Објавени: окт. 14 06:03
Прегледи: 345
Prodaden!
Nov stan na 3 kat vo Blok 70, stanot e celosno prazen bez mebel i take se prodava.

Kvadratura: 89m2

Stanot go ima sledniov raspored:
-Hodnik
- Kupatilo
-Kujna i Trpezarija so Balkon
-Dnevna soba
-Spalna soba so garderober i balkon.
-Detska soba

-Podzemen parking
-Nadvoreshen parking

*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142
072/257-445
070/381-888

www.elinor.mk
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации