Оглас од претпријатие Објавени: фев. 22 2022 06:06

Nov stan vo Przova Bavca na 1 kat

ЕУР

Објавени: фев. 22 06:06
Прегледи: 18
Prodaden!
Nov stan opremen na 1 kat vo Przova Bavca
Stanot ima i 2 podzemni garazi od 13 m2 koi se prodavaat so posebna cena od 5250eur za edna garaza.


Kvadratura: 90m2

Stanot go ima sledniov raspored:
-Hodnik
-Kupatilo
-Kujna i Trpezarija
-Dnevna soba so Balkon
-Spalna soba so Balkon.
-Detska soba
-Spajz shto moze da se napravi wc

-Parno niz celiot stan.
-Podzemen parking
-Nadvoreshen parking

*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142
072/257-445
070/381-888

www.elinor.mk
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации