Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

POVOLNO STAN VO TETOVO

45 000 МКД

Се продава од: fgoldm 06 апр. 18:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Тетово
IMA STAN 38 M2,80 M2, 63 M2,
62 M2 I 90 M2 ,CENA OD 39000 DEN/M2 DO 49000 DEN/M2.
KAT 2, 3 I 4 KAT
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации