Оглас од претпријатие Објавени: мар. 15 2021 09:19

Renoviran stan na 5 kat so lift

ЕУР

Објавени: мар. 15 09:19
Прегледи: 120
Se prodava renoviran stan na 5 kat vo Tetovchanka, blizina na Stara Gradinka
Stanot se prodava so kujna i del od mebelot.
Kvadratura: 55m2 + 6m2 podrum.

Stanot go ima sledniov raspored:
-Hodnik
-Kupatilo
-Kujna so Trpezarija
-Dnevna soba so Balkon
-Golema spalna soba.


-Parking pred zgrada


*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142 (Olja)
072/257-445 (Gjorgji)
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации