Оглас од претпријатие Објавени: дек. 16 2020 01:33

Renoviran stan so 2 spalni na 1 kat

ЕУР

Објавени: дек. 16 01:33
Прегледи: 91
PRODADEN!
renoviran stan so 2 spalni na 1 kat vo Blok 70.
Stanot e prazen.
Kvadratura: 53m2

Stanot go ima sledniov raspored:
-Hodnik
-Kupatilo
-Dnevna so Kujna i Trpezarija
-Spalna soba so balkon
-Detska soba


-Parking pred zgrada


*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142 (Olja)
072/257-445 (Gjorgji)
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации