Оглас од претпријатие Објавени: јун. 28 2022 11:47

Renoviran stan vo blok 70

ЕУР

Објавени: јун. 28 11:47
Прегледи: 1622
Se prodava renoviran stan vo blok 70, na 5 kat bez lift.
Kvadratura: 51m2 Stan + 3m2 Podrum.

Stanot go ima sledniov raspored:
- Hodnik
- Kupatilo
- Kujna
- Dnevna soba so Trpezarija
- Spalna soba so Balkon


- Podrum
- Parking nadvoreshen.
- Garazha so posebna cena od 6000EUR so imoten list.

*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142 (Olja)
072/257-445 (Gjorgji)
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации