Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava stan vo Tetovo

56 000 ЕУР

Се продава од: servet Вчера 15:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Тетово
seprodava itno Stan .stanot poseduva 5 sobi 2 kujni mini kujna 4 kopatilli 2 hodniki2 ballkoni hidrofor stanot edelen na dve della GI IMA sfojite vlez
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации