Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava odlicen stan vo Tetovo

670 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Хета Лизинг ДОО 14 јан. 09:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Тетово
Se prodava nov stan 69m2 na super lokacija vo Tetovo.Stanot e nov,nevselen.Centralno greenje,dva balkona,parking mesto.
Хета Лизинг ДОО
Друштво за финасиски лизинг,
Посетете ја нашата продавница
Бул. 8ми Септември 3-2/6 Прикажи на мапата
070 212884
Хета Лизинг ДОО
070 212884
Leaflet
Кон почеток