Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Shiten Banesat

0 ЕУР

Се продава од: Adnan 02 мај 13:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Тетово
Shiten Banesat 122m2 dhe 73m2
Parking 1000m2
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации