Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sovršen Stan dupleks od 91m2 Tetovo

Оглас од претпријатие Се продава од: UNICON Вчера 09:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
UNICON

UNICON

19 Огласи во продавницата

Nov Deloven Prostor 155,85m2 kaj sala Rasadnik 1 400 ЕУР
Dukan od 52m2 vo Trgovskiot centar - prizemje 90 000 ЕУР
Nov Stan od 38m2 kaj stariot Tetovski Univerzitet 730 ЕУР
Nov Deloven Prostor 58.5m2 kaj sala Rasadnik 1 400 ЕУР
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Тетово
Ø Стан дуплекс Тетово, со следниве карактеристики:

• Квадратура - 109м2

• Кат - 8

• Ориентација - југозапад

• Број на соби – 2 (опремен и со можност за изведба на уште една спална)

• Спална соба - 1

• Тоалети - 3

• Паркет – Таркет

• Санитарија - Hatria елементи, Effepi чешми,
Marazzi керамика / Италија

• Фасада - класична

• Прозорци – меранти дрво 3 стакла

• Лифт – да

• Влезна врата - Di Porte Италија

• Внатрешни врати - Lesna Словенија


Објектот е надрградба дуплекс, користен 3 години, опремен и со можност за изведба на уште
една спална.Дарко Гавровски
Тел. +38970394332
Email. [email protected]
Web. www.unicon.mk

UNICON
Изборот на нов дом може да биде лесен, кога имате вистински партнер. Ви помагаме да донесете правилна одлука. Ви нудиме дом, не објект. Ви го штедиме времето и ги цениме вашите желби. За нас секој клиент е посебен.
Visit our store page
Tetovo Show on the map
+38975453858
http://unicon.mk/
UNICON

UNICON

19 Огласи во продавницата
Nov Stan od 75.4 m2 vo Blok 70 Tetovo -
TROSOBEN stan vo nas. Aerodrom 53-107m2 -
Nov Stan od 131m2 kaj stariot Tetovski Univerzitet 760 ЕУР
Nov Stan od 38m2 kaj stariot Tetovski Univerzitet 730 ЕУР
Кон почеток