Оглас од претпријатие Објавени: јун. 16 2022 04:53

Stan deloven prostor na prizemje vo Centar na Tetovo

ЕУР

Објавени: јун. 16 04:53
Прегледи: 895
◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan/deloven prostor vo strog Centar vo Tetovo.
_______________
Objektot se naogja na PRIZEMJE i ima 45m2.
Objektot vklucuva:
▪️ Golem otvoren prostor.
▪️ 2 zasebni prostorii.
▪️ Banja x 1
▪️ Zatvoren balkon
_______________

Cena:
➧67.999€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 [email protected]
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации