Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Stan Dupleks na 7 kat vo Nova Zgrada

800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: * ELINOR * AGENCIJA ZA PROMET SO NEDVIŽNOSTI 27 јан. 12:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
* ELINOR *  AGENCIJA ZA PROMET SO NEDVIŽNOSTI
Luxuzna kuka na 3 kata vo blizina na Sport  Centar 324 990 ЕУР
Lokal vo ELASTAN od 66m2 250 000 ЕУР
Nov stan od 87m2 na 2 kat 86 990 ЕУР
STROG CENTAR STAN RENOVIRAN KOMPLET OPREMEN 45 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Тетово
Se prodava Stan-Dupleks vo Novo Gradba na 7 Kat vo blizina na Stara Gradinka.
Kvadratura: 127 m2.

Stanot go ima sledniov raspored:
- Hodnik
- Kupatila 2
- Dnevna so Balkon
- Kujna so Trpezarija
- Spalna soba
- Detska soba

-Parking pred zgrada
- Stanot e kompletiran so mebel.

*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076 42 11 42 (Olja)
070 381 888 (Elinor)

www.elinor.mk
* ELINOR * AGENCIJA ZA PROMET SO NEDVIŽNOSTI
ELINOR Agencija za promet so nedviznosti ELINOR REAL ESTATE AGENCY - raspolagame so najgolem izbor na nedviznosti vo zapadniot del na r.Makedonija,osobeno Tetovo. -Dokolku sakate da prodadete,kupite,ili izdadete pod naem bilo kakva nedviznost,tuka sme nie da go storime toa za Vas,na najbrz i najpovolen nacin za Vas.
Посетете ја нашата продавница
ul:Marshal Tito 120/1 Прикажи на мапата
076/421-142, 070 381 888 , 044/330-122
https://www.elinor.mk
* ELINOR * AGENCIJA ZA PROMET SO NEDVIŽNOSTI
  Online
076/421-142 044/330-122
* ELINOR *  AGENCIJA ZA PROMET SO NEDVIŽNOSTI
Luksuzna kuka vo Mala Recica 178 500 ЕУР
Nov stan vo Przova Bavca na 1 kat 85 500 ЕУР
SUPER STAN na 2 kat vo nova zgrada 53 999 ЕУР
Nov stan od 53m2 48 990 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации