Оглас од претпријатие Објавени: јул. 01 2022 10:13

Stan na 3ti kat vo naselba Potok vo Tetovo

ЕУР

Објавени: јул. 01 10:13
Прегледи: 1008
◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo naselba Potok vo Tetovo.
_______________
Stanot se naogja na kat 3 i ima 60m2
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba/ trpezarija i kujna
▪️ Spalna soba x 1
▪️ Banja x 1
▪️ Balkon
_______________
▪️ Podrum 5m2
▪️ Lift ✅
______________

Cena:
➧53.000€ (bez mebel)
➧57.000€ (so mebel)

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 [email protected]
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации