Оглас од претпријатие Објавени: мај 09 2022 02:49

Stan od 46m2 vo strog centar

ЕУР

ЕУР
Објавени: мај 09 02:49
Прегледи: 2980
┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar vo Tetovo.
_______________

Stanot ima 46m2 i vklucuva:

◆ Otvoren prostor so dnevna soba/ trpezarija so kujna
◆ Spalna soba x 1
◆ Banja x 1
◆ Balkon x 1

Stanot se naogja na Kat 8 i e opremen so mebel.

Cenata e:
◆ 39.990eur

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +38970381888
📞 +38972257445
📧 [email protected]
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации