Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan so 141m2 vo Ilindenska

61 000 ЕУР

Се продава од: ???? 01 дек. 19:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Тетово
Se prodava stan vo tetovo so povrsina 141m2 vo ILINDENSKA vo 10 kat so lift , stanot ima dva vleza i moze da bidat 2 stana po 70 m2 .
Leaflet
Кон почеток