Оглас од претпријатие Објавени: фев. 24 2022 05:24

Stan vo blizina na ekolog na 5 kat so lift

ЕУР

Објавени: фев. 24 05:24
Прегледи: 57
┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo Blok 70 vo Tetovo.
_______________

Stanot se naogja na kat 5 ima 36m2 + 3m2 podrum.
Stanot vklucuva:
◆ Otvoren prostor so dnevna soba/so kujna
◆ Spalna soba x 1
◆ Banja x 1
◆ Balkon x 1

_______________

◆ Podrum
◆ Parking pred zdrada
◆ Lift

Cenata e:
◆ 35.000eur

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации