Оглас од претпријатие Објавени: мај 13 2022 05:11

Stan vo blizina na Tetovcanka

ЕУР

Објавени: мај 13 05:11
Прегледи: 926
Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo blizina na Tetovcanka vo Tetovo.
_______________

Stanot ima 79m2 + 8m2 podrum.
Stanot vklucuva:
◆ Otvoren prostor so dnevna soba/ trpezarija so kujna
◆ Spalna soba x 2
◆ Banja x 1
◆ Balkon x 1
_______________

◆ Stanot se naogja na Kat 1 i e opremen so mebel i parno greenje.
◆ Vo cenata e vklucena i montazhna garazha.

Cenata e:
◆ 81.500eur

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +38970381888
📞 +38972257445
📧 info@elinor.mk
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации