Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo centar Tetovo

36 000 ЕУР

Се продава од: Altrim Денес 22:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Тетово
51m2, + 2 terasa (10m2), kati i 5
Salon, kuzhine, dhome gjumi, podrum
Кон почеток