Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo centar Tetovo

53 000 ЕУР

Се продава од: Vesna Вчера 23:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Тетово
Se prodava stan vo Tetovo, od 93 metri kvadratni, na centar, renoviran, na 10 sprat vo zgrada so 2 lifta
Leaflet
Кон почеток