Оглас од претпријатие Објавени: јул. 02 2021 11:41

Stan vo centar vo blizina na Peko

ЕУР

Објавени: јул. 02 11:41
Прегледи: 380
Se prodava stan na 3 kat bez lift na ul. M.Tito vo blizina na peko


Kvadratura: 43 m2 + 5 m2 podrum.

Stanot go ima sledniov raspored:
-Hodnik
-Kupatilo
-Kujna
-Trpezarija
-Dnevna soba so balkon
-Spalna soba

-Parking pred zgrada
***Smenet e laminatot vo stanot.***


*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142 (Olja)
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации