Оглас од претпријатие Објавени: мај 20 2022 03:53

Stan vo naselba Tetovcanka vo Tetovo

ЕУР

Објавени: мај 20 03:53
Прегледи: 574
◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo naselba Tetovcanka vo Tetovo.
_______________
Stanot se naogja na kat 3 i ima 40m2.
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba,
trpezarija i kujna
▪️ Spalna soba x 1
▪️ Banja x 1
▪️ Balkon
_______________
▪️ Lift ❌
▪️ Podrum 4m2
_______________
Cena:
➧43.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38972257445
📧 info@elinor.mk
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации