Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Strog Centar Sproti Posta

46 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: * ELINOR * AGENCIJA ZA PROMET SO NEDVIŽNOSTI 27 јан. 11:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
* ELINOR *  AGENCIJA ZA PROMET SO NEDVIŽNOSTI
Stan vo Strog Centar sproti Arbi 53 990 ЕУР
Nov stan duplex vo Blok 70 92 000 ЕУР
top stan so 3 spalni NOVOGRADBA vo strog Centar 850 ЕУР
Nova kuka vo blizina na restoran Ara 240 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Тетово
Se prodava Stan na 8mi Kat so podrum.
Kvadratura: 63 m2. + 4 m2 podrum.

Stanot go ima sledniov raspored:
- Hodnik
- Spajz
- Kupatilo
- Kujna so Dnevna
- Spalna
- Detska soba

-Parking pred zgrada

*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076 42 11 42 (Olja)
070 381 888 (Elinor)

www.elinor.mk
* ELINOR * AGENCIJA ZA PROMET SO NEDVIŽNOSTI
ELINOR Agencija za promet so nedviznosti ELINOR REAL ESTATE AGENCY - raspolagame so najgolem izbor na nedviznosti vo zapadniot del na r.Makedonija,osobeno Tetovo. -Dokolku sakate da prodadete,kupite,ili izdadete pod naem bilo kakva nedviznost,tuka sme nie da go storime toa za Vas,na najbrz i najpovolen nacin za Vas.
Посетете ја нашата продавница
ul:Marshal Tito 120/1 Прикажи на мапата
076/421-142, 070 381 888 , 044/330-122
https://www.elinor.mk
* ELINOR * AGENCIJA ZA PROMET SO NEDVIŽNOSTI
076/421-142,070 381 888,044/330-122
* ELINOR *  AGENCIJA ZA PROMET SO NEDVIŽNOSTI
Mal stan vo blizina na stara gradinka 33 000 ЕУР
Nov stan vo nova zgrada vo Blok 70 42 500 ЕУР
 Stan sproti Stara Gradinka na 3ti KAT 33 000 ЕУР
Namesten stan vo strog centar 55 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации