Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Tetovo 39m2 plus 3m2 podrum

24 500 ЕУР

Се продава од: Ljubisha Gegovski Вчера 17:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Тетово
Се продава двособен стан во Тетово со површина од 39м2 со 3м2 подрум. Станот е на 2-ри кат и се наоѓа во маало Пржова Бавча - Жичара, на улица Киро Ристоски Дрнц 3, стан бр. 6 (во средната од 3-те згради), во близина на маркет Оаза.
Цена 24.500€

Лице за контакт (телeфон/viber):
Бубе 078 389 373
Ljubisha Gegovski
078 389 373
Leaflet
Кон почеток