Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Celosno renoviran Stan vo Veles

49 000 ЕУР

Се продава од: 8888888 Вчера 14:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Велес
Се продава целосно реновиран 3-собен стан на улица Димитар Влахов во близина на градскиот пазар.
Станот се состои од 2 спални соби, дневен простор, кујна, трпезарија и 1 бања.
Во станот е инсталиран КАНО систем за парно греење.
Површина на станот е -78м2 со балкон и подрумски простор -12м2.
Цена по договор
Контакт
моб -070689924
071230584
8888888
Кон почеток