Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава двособен стан

1 МКД

Се продава од: Теодора 21 ноем. 12:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Локација
Велес
Се продава двособен стан на втори спрат кај интернатот. Информации на број 078/309-443, секој ден после 15ч.
Теодора
078309443
Leaflet
Кон почеток