Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan na odlicna lokacija od 87m2

675 ЕУР

Се продава од: Dano Gorgievski 21 окт. 14:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Велес
Се продава стан на мирна и тивка локација (позади Хигиенски), со три спални соби, дневна соба и кујна со трпезарија и една бања. Станот е нов, досега невселен. Опремен е со инсталација за парно греење. Цената е 675 eur за m2
Dano Gorgievski
071 297 910
Leaflet
Кон почеток