Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 64m2 vo Veles

39 000 ЕУР

Се продава од: Blagoj 21 окт. 16:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Велес
Стан од 64м2 наспроти Гимназија
Leaflet
Кон почеток