Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan soodveten za deloven ili stanben prostor

0 ЕУР

Се продава од: Гордан 23 окт. 20:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Велес
Се продава стан соодветен за деловен или станбен простор. Станот е на трети кат во зградата на хотел Интернационал.
Гордан
078260439
Leaflet
Кон почеток