Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Veles

Се продава од: as 11 дек. 20:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Број на соби
Површина
Локација
Велес
Prodavam stan na Slavko Gjorgiev Svatot 9/2-8 na vtori kat juzna strana. Stanot e kompletno renoviran. Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток