Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben celosno renoviran stan vo Veles

45 000 ЕУР

Се продава од: Бобан 17 мар. 12:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Се продава делумно опремен и целосно реновиран 3-собен стан на улица Димитар Влахов во близина на градскиот пазар.
Станот се состои од 2 спални соби, дневен простор, кујна, трпезарија и 1 бања.
Во станот е инсталиран КАНО систем за парно греење и целосно реновиран истиот...
Површина на станот е -78м2 со балкон плус подрумски простор -12м2.
Цена по договор
Контакт
моб -070689924
071230584
Бобан
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации