Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Вила за одмор

Се изнајмува од: Горан 31 јул. 20:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Се наоѓа 15 км пред Берово во населбата Обозна.Опкружена е со дабова шума и прекрасни ливади.Поседува 5 соби за спиење куња купатило и дневен салон.Тел 078 402 770 Горан
Горан
078 402 770
Leaflet
Кон почеток