Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva vikendica

0 МКД

Се изнајмува од: ilcho 05 окт. 23:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Вилата е лоцирана во срцето на планината Влаина на 1000 метри надморска висина, 7км од Делчево покрај патот кон Граничен премин за Бугарија до истата се пристапува преку пат прооден за автомобил во должина од 800 метри.Нуди можност за прекрасни прошетки низ шумски патеки и незаборавни видиковци кон Пирин,Рила,Малешевските планини,Осоговските планини,Голак,Плачковица се до Јакупица...
Leaflet
Кон почеток