Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 35m2

0 МКД

Се изнајмува од: Билјана 15 апр. 13:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Se izdava apartman 35 m2 vo stanben kompleks Mavrovo, na 150m do ski centar. Kompletno namesten. Klima inverter, internet, TV, kujna, frizider... Moze da zvonite i na tel: 075365244 . Ima elektricna skara na terasa.
Билјана
076445915
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации