Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava vikendica Mavrovo Nikiforovo

0 МКД

Се изнајмува од: Zivka Вчера 13:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
издавам викендица на брегот на мавроско езеро сместена во мирна и тивка околина,викендицата ви овозможува да се одморите и да се чуствувате мирно и пријатно. Kапацитет 6 луѓе ,свој паркинг. Греењето е на парно на дрва. Летниковец со скара и фурна во самиот двор. Слободна од 2 Јануари .
071267060 Живка
Leaflet
Кон почеток