Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva vikendica vo Mavrovo

Се изнајмува од: Спасе 11 дек. 12:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Се изнајмува викендица во Маврово за време на зимскиот период. Викендицата е опремена со 3 спални соби, WC, кујна и салон. Погодна е за сместување на 10-12 лица.

Цена по договор

Телефон: 071 277 127
Спасе
071277127
Leaflet
Кон почеток