Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva Villa Lux Mavrovo

0 МКД

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Mi Dej Gostivar 02 апр. 10:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Mi Dej Gostivar

8 Огласи во продавницата

Kuca vo Mavrovo so gotov proekt za renoviranje 0 ЕУР
Kuka vo Dutok so dvor 454m2 i garaza 0 ЕУР
MSI GT80S 6QE , x2 980M vo SLI 1 199 ЕУР
Gradezni placevi vo Leunovo za vikendicki 35 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Villa Lux Mavrovo е новоизградена луксузна вила, во срцето на Маврово, во непосредна близина на скијачкиот центар.

Располага со 2 ката, првиот кат 100м2 дневен престој со комплетно опремена кујна(фурна,плотна, микробранова печка, машина за садови) и трпезарија, втор кат 4 спални соби и две купатила.
Villa Lux Mavrovo ќе ви понуди врвна удобност, релаксација во мирно опкружување и прекрасен поглед на Мавроско езеро од сите соби.

-Централно греење со камин на дрва
-Базен, фонтана, рабник, фурна и скара во дворот
-Капацитет на сместување 8-10 луѓе

Релаксирајте се во мирна околина, во прекрасни зимски денови со преубав поглед на Мавровско езеро, резервирајте на време !!!
Викендичката се изнајмува цела, не се издаваат соби и апартмани, цените за изнајмување на цела викендичка се:

Villa Lux Mavrovo
� +389 78 333 331
� villalux.mavrovo@gmail.com
Facebook page: https://www.facebook.com/luxmavrovo/
Instagram page:
https://www.instagram.com/villaluxmavrovo/
Mi Dej Gostivar
078333331

Mi Dej Gostivar

8 Огласи во продавницата
Kuca vo Mavrovo so gotov proekt za renoviranje 0 ЕУР
MSI GT80S 6QE , x2 980M vo SLI 1 199 ЕУР
Kuka vo Dutok so dvor 454m2 i garaza 0 ЕУР
KIA Sportage 1.7 CRDi 2011 so 80000km 9 999 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации