Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava vikendica na Ponikva Osogovo

0 МКД

Се изнајмува од: Nikolina 24 дек. 09:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Vo presret na novogodisnite praznici , povolno izdavame vikendica na Osogovskite planini.
Moznost za smestuvanje od 4-5 lica.
Cena po dogovor.
Kontakt: 078663332
Nikolina
078663332
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации