Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava vikendica

0 МКД

Се изнајмува од: Villa / Vikendica 25 септ. 21:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Тетово
Shitet.
Se prodava
For sale

Cmimi sipas marveshjes
Cena po dogovor
00389 78 233 905
Villa / Vikendica
078 233 905
Leaflet
Кон почеток