Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se iznajmuva vikendica Me qira

0 МКД

Се изнајмува од: Villa Idilla 01 авг. 10:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Тетово
Се изнајмува/me qira
Popova Šapka/Kodra e Diellit
Tel/Viber/Whatsapp : +38970917115
Facebook:
Villa Idilla
Vikendica "Bazen"
Villa Idilla
+38970917115
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации