Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vikendica vo Popova Sapka

Се изнајмува од: Vikendica 10 дек. 22:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Тетово
Se izdava vikendica na popova sapka na 2 sprata 60 m2 blizu do skiackite tereni , cena po dogovor
Vikendica
078479041
Leaflet
Кон почеток