Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka vo centarot na Berovo

40 000 ЕУР

Се продава од: Filip 01 авг. 10:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Берово
Се продава куќа 120м2 + тераса од 20 квадрати.
Двор од 360м2. Куќата се наоѓа во центарот на Берово спроти пазарот.
Реновирани се купатилата и сменет е подот.
Дарко 075270917
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации