Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Luksuzna vikendica na Berovskoto Ezero

95 000 ЕУР

Се продава од: Ирена 16 јан. 14:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Берово
Се продава Вила Лина 1 на Беровското Езеро.
Луксузната викендица е во големина од 160м², целосно опремена и се простира на земјиште со вкупна површина од 300м². На прва линија на асфалтираниот пат, со поглед на езерото. Вилата има камин и голема дневна, 4 спални, два тоалети. Дворот е опремен со скара, фурна и летниковец, остава.
Дополнително во продажната цена е вклучен и плац веднаш позади вилата, во површина од 400м² и пат од 50м².

Контакт телефон: 071/297-470; 071/297-471
Ирена
071 297-470
Leaflet
Кон почеток