Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE PRODAVA VIKENDICA VO SUVILAKI-BEROVO

39 000 ЕУР

Се продава од: Vane 01 окт. 23:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Берово
SE PRODAVA VIKENDICA VO SUVILAKI-BEROVO
VIKENDICATA E NA DVA SPRATA VKUPNO 100M2 I DVORNO MESTO 700M2
CENA 39 000€
Info 071/271-151Vane
078/312-030 Slave
Leaflet
Кон почеток