Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Vikend kuka vo Suvi Laki Rusinovo - uzivajte vo priroda

15 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 27 авг. 16:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

3027 Огласи во продавницата

Trosoben stan vo Centar UJP i bilna apteka 115 000 EUR
Lux stan od 73m2 vo Crnice 450 EUR
SE IZDAVA EKSTRA STAN VO CENTAR 600 EUR
Se iznajmuva stan vo Aerodrom 300 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Берово
Имотот претсавува мал деловен објект, се наоѓа во туристичка-викенд населба Суви Лаки во близина на Русиново - Берово.
Имотот има пристап директно од патот кој поминува низ населбата, а кој е всушнот локален пат во правец Струмица - Берово. Објектот има влезен ходник, еден санитарен чвор, една поголема просторија и една мала помошна просторија.
Од надвор објектот има фасада со фасадна тула и покривна конструкција од карамиди. Прозорите се алуминиумски, а влезната врата е дрвена. Внатре просториите и ходникот имат ПВЦ индустриски под, а тоалетот е со керамички плочки. Ѕидовите се глетовани и бело обоени. Обејктот е ограден со метална ограда.

Купете сѝ Свое место во природа!!!

Евидентен број 35205
Контакт број 070/219-001 Сашо
ДОМ ДИЗАЈН
Агенцијата за недвижности Дом Дизајн постои од далечната 1993 година. Таа ги прави среќни клиентите и соработува со нив цели 27 години. Почетоците на агенцијата и нејзината успешна приказна доаѓа од млади ентузијасти, воедно со една и единствена цел, да основаат компанија која со текот на времето ќе прерасне во компанија лидер во просториите на нашата држава, во процесот на промет со недвижнини. Агенцијата за недвижности Дом Дизајн со својата посветеност и изградена репутација од своето постоење па се до денес бележи континуиран подем и се наметнува како водечка компанија во овој регион. Имаат дефинирана мисија, и визија, преку постојано тежнеење кон креирање на професионалност, и секој ден се стремат за поголем успех се повеќе и повеќе. Визијата на оваа компанија е да понудат комплетна услуга на клиентот кој ќе се обрати до нив, услуга во однос на стручност, професионалност, посветеност кон деталите, и максимална заштита за сигурност на своите клиенти. Агенцијата Дом Дизајн, нуди високо - квалитетно и ефикасно дејствување и одговори, во врска со потребите и прашањата на клиентите. Агенцијата Дом Дизајн, ги нуди овие услуги: - Посредување при закуп, - Менаџирање, управување при закуп, (редовни месечни закупнини и режиски трошоци, одржување и поправка на штети, извештаи) - Посредуваат при продажба, Проверка на исправноста на документацијата, Комплетирање на документација за пренос, Пренос до сопственикот, - Проценка на недвижен имот, - Инвеститорство и градба на објекти, -Изработка на проекти и надзор, - Бесплатен совет во врска со процесот на промет со недвижности. Агенцијата Дом Дизајн, располага со следниве објекти за изнајмување: - Нов двособен стан од 52м2 во Тафталиџе, - Стан во Центар од 35м2, - Трособен стан од 74м2, - Наместен стан во Аеродром, - Стан од 41м2 во Центар, Во делот за продажба, Дом Дизајн, нудат: - Се продава стан со три спални на Водно, - Двособен стан во Нерези, - Стан од 46м2 во Кисела Вода. Останатите понуди може да ги погледнете во продавницата на Пазар3.мк, на агенцијата Дом Дизајн, или да ги посетите во нивните канцеларии на улица Митрополит Теодосиј Гологанов, бр32/К2 Скопје.
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

3027 Огласи во продавницата
SE IZDAVA PREKRASNA KUKA VO KOZLE 950 EUR
Prekrasna kuka vo Radisani 195 000 EUR
Odlicen deloven prostor od 65m2 vo Centar 87 000 EUR
Dvosoben stan vo Kisela Voda renoviran 55 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации